Yaz Etiketi ‘mhp’

Devlet Bahçeli Yeniden Genel Başkan

Türkün bayramı Nevruz gününe denk getirilerek yapılan Milliyetçi Hareket Partisi 11. Olağan Genel Kurulunda sayın Devlet Bahçeli geçerli oyların tamamını alarak yeniden MHP genel başkanı seçildi.

Radyo Turan olarak kendisine başarılar diliyoruz.

MHP 2015 Genel Seçim Sloganı

Milliyetçi Hareket Partisi 2015 genel seçimlerinde kullanacağı sloganı duyurdu. Şimdiden kutlu davamıza hayırlı olsun. Seçim sloganı ise.

Bir millet uyanacak, Türkiye’nin kalbi MHP’de atacak

 

MHP İstanbul İl Kongresi Yapıldı

MHP İstanbul İl Kongresi Yapıldı. Şu anki il başkanı Mehmet Bülent Karataş tek aday olarak girdiği kongrede yeniden başkan seçildi. İlk defa tek aday ile gidileden kongrede birlik ve beraberlik ön planda idi. Yeniden başkan seçilen sayınMehmet Bülent Karataş’a başarılar dileriz.

12 Eylül’den bu yana ilk kez tek adayla seçime gidildiğini, 2012’de 6 adayın yarıştığını hatırlatan Karataş, neden tek aday sorusuna, “Bu iktidara susamış bir partinin birleşme ve bütünleşme çabasını  gösteriyor ” dedi.

Kongre’ye MHP Genel Başkan Yardımcıları, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan vekili Meral Akşener, İstanbul Milletvekili Engin Alan da katıldı. Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı ve ilçe teşkilatları da kongre salonunda hazır bulundu.

Kongreye İstiklal Marşı okunarak başlandı. Divan kurulu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın başkanlığında Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ve İstanbul Milletvekili Ali Torlak’tan oluştu. Kongrede 64 kişilik tek liste yarıştı. Mehmet Bülent Karataş ise tek aday oldu. Konuşmalar sırasında engelli

1999 MHP Seçim Müziği Kiziroğlu

1999 MHP Seçim Müziği Kiziroğlu şarkısını sitemizden dinleyin. Akpnin 2015 seçim için hazırladığı Kiziroğlu şarkısı 1999 yılı seçimlerinde MHP için hazırlanmıştı. Sizlere bu şarkıyı sunuyoruz. İyi dinlemeler.

2015 Milletvekili Genel Seçimi MHP Milletvekili Adayları

2015 Milletvekili Genel Seçimi MHP Milletvekili Adayları inşallah görevini hakkı ile yapacak, bu kutlu davaya gönül vermiş tek aşkı vatan olan değerli adaylarımıza ufakda olsa bir desteğimiz olmuş olur.

Miliyetçi Hareket Partisi 2015 Genel Seçimi Milletvekili Adayları:

ADANA 1 MEVLÜT KARAKAYA

ADANA 2 MUHARREM VARLI

ADANA 3 SEYFETTİN YILMAZ

ADANA 4 ABDULKADİR YUVALI

ADANA 5 ALİ AYDIN

ADANA 6 ALİ DEMİR

ADANA 7 DEMET ÇARDAK

ADANA 8 SİNAN GÜL

ADANA 9 MEHMET ALİ ARSLAN

ADANA 10 ADEM GÜNDOĞAN

ADANA 11 NESLİHAN UZUN

ADANA 12 İSA AYANOĞLU

ADANA 13 AYLA EMRAHOĞLU

ADANA 14 BURAK YİĞENOĞLU

ADIYAMAN 1 RECEP KILIÇ

ADIYAMAN 2 EMİN ACAR

ADIYAMAN 3 REMZİYE YAVUZ

ADIYAMAN 4 AHMET KARA

AFYON 1 MEHMET PARSAK

AFYON 2 AZİZ ASLAN

AFYON 3 FATİH ÇETİNKAYA

AFYON 4 İSMAİL ELİBOL

AFYON 5 ABDİL DEMİRAL

AĞRI 1 MUSTAFA ÖRÜ

AĞRI 2 BİLAL YAŞAR

AĞRI 3 MURAT ÇİFTÇİ

AĞRI 4 MEHMET YILDIRIM

AMASYA 1 MEHMET SARI

AMASYA 2 SADIK