Yaz Etiketi ‘turan’

Radyo Turan

Radyo Turan Web Sitemiz Yenilendi

Ülkücü hareketin kesintisiz sesi Radyo Turan web sitemiz yenilendi. Uzun süredir yoğun saldırı altında olan sitemiz yeni teması ile karşınızda. Radyo Turan dinlemek artık sizin için çok daha kolay olacak. Saldırılar nedeni ile google aramalarında sorunlar yaşayan sitemiz artık sorunsuz olarak karşınızda. Dilediğiniz zaman ister webden ister cepten bizi her yerden dinlemeye devam edebilirsiniz. Radyo Turan sadece sizin sesinizdir.

Radyo Turan Android Mobil Player

Radyo Turan Android Mobil Player ile artık radyonuz her yerde hep sizin ile. Android işletim sistemli akıllı telefonlarınız yada tabletlerinize uygulamamızı indirin her yerden bizi dinleyin. Uygulamamız android 2.1 ve üzeri tüm sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır. Radyomuz 64Kbit AAC+ yayın yapmaktadır bu sayede telefonlarınızdan kesintisiz dinleyebilirsiniz. Android uygulamamızda sizden gelen istekler doğrultusunda yaptığımız birkaç değişiklik ile 3G ve wifi ilede sorunsuzca radyomuz dinlenebiliyor artık.

Android uygulamamızı indirmek için ister alttaki logoyu kullanarak direk uygulamamızın Google Play Store sayfasına erişin isterseniz tablet yada telefonunuzdan Google Play Store giriş yapın ve Radyo Turan diye aratın.