‘Yani Çıkan Albümler’

Mustafa Yıldızdoğan Hasat

Mustafa Yıldızdoğan Hasat Ülkücü hareketin en sevilen seslerinden değerli sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan’ın 20. albümü olan Hasat müzik marketlerdeki yerini aldı.

Ahmet Şafak Türk Sevdam Albümü Çıktı

Ülkücü hareketin sevilen sanatçılarından Ahmet Şafak Türk Sevdam isimli albümünü tüm ülküdaş ve müzikseverlerin beğenisine sundu. Bizlerde Radyo Turan ailesi olarak arşivimide Ahmet Şafak Türkü Sevdam albümüne yer verdik. Sizlerdende isteğimiz sanatçılarımıza destek olmanızdır. Onlar bizim için birer yıldızdır. Paraya pula şöhrete nama fikrini ve zikrini satan döneklerden hiç olmadılar. Bizlerde albümlerini alarak onlara destek oluyor ve Ahmet Şafak gardaşımıza başarılar diliyoruz.

Ozman Öztunç Vazgeçme Albümü Çıktı

osman-oztunc-vazgecmeÜlkücü sanatçıların önde gelenlerinden Ze Mahşer Osman Öztunç uzun süredir süren albüm suskunluğunu Vazgeçme ile bozuyor. Ze Mahşer isimli albümden sonra uzun bir süre albüm çıkarmayan ülküdaşımız vatan sevdalısı sanatçımız Osman Öztunç sosyal medya hesaplarından yeni albümün müjdesini verdi. Şubat ayının ortalarında çıkması beklenen Osman Öztunç Vazgeçme albümü Radyo Turan yayınlarında dinleyebilirsiniz. Tanıtım videolarını sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak şu unutulmamalı ki ülkücünün

Ali Kınık – Kalbi Kırık Şarkılar

Ülkücü kimliği ile öne çıkan kutlu davanın büyük seslerinden Ali Kınık son albümü olan Kalbi Kırık şarkıları dinleyicilerine sundu. 19 Mart itibarı ile öncelikle youtubede yerini alan albüm yakında tüm müzik marketlerde. Bizler üzerimize düşeni yapıyor sanatçımıza destek vererek albümünü alıyoruz. Ali Kınık Kalbi Kırık Şarkılar albümü arşivimize eklendi. Radyomuzdan dinleyebilirsiniz.

Ali Kınık – Kalbi Kırık Şarkılar albümünü almak için tıklayın. Sanatçı ön sipariş verenlere albümü imzalı olarak gönderecektir.

Mustafa Yıldızdoğan Nadas

Ülkücü hareketin güçlü sesi, çağımızın Karacaoğlanı Mustafa Yıldızdoğan Nadas albümü ile müzik piyasasında fırtınalar estirdi. Albüm çıktığı ilk günden itibaren en çok satanlar listesinde 1 numaraya oturdu. Albümdeki özellikle Abim isimli şarkı çok konuşuldu. Bu şarkının hareketin lideri Dr.Devlet Bahçeli için yazıldığı söylendi. Sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan’da bu bilgiyi doğrularken şarkının hem Dr.Devlet Bahçeli’ye hemde tüm ülkü şehitlerine ithafen yazıldığını belirtti.

Ayrıca Radyo Turan olarak fikrimiz şudur ki bu albümde yer alan Başaracağız ve Ben Deliyim adlı şarkıların mutlaka seçimde kullanılması gerekir.

Radyo Turan olarak Mustafa Yıldızdoğan’a sanat hayatında başarılar dileriz.