Yaz Etiketi ‘mustafa yıldızdoğan dinle’

Mustafa Yıldızdoğan Hasat

Mustafa Yıldızdoğan Hasat Ülkücü hareketin en sevilen seslerinden değerli sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan’ın 20. albümü olan Hasat müzik marketlerdeki yerini aldı. Mustafa Yıldızdoğan hasat albümü radyo arşivimizede eklenmiştir. Bizler ülkücü hareketin sanatçılarına destek vererek albümlerini satın alıyoruz aldırıyoruz. Biz bir birimize destek olmaz isek bize kimse destek olmayacaktır.

Mustafa Yıldızdoğan hasat albümü dinle mek için youtube sitesinide kullanabilirsiniz. Sitemizde 1 adet video klibe yer vermekteyiz. 20. albüme destek veriyoruz. Sizleride destek olmaya davet ediyoruz…

Mustafa Yıldızdoğan Nadas

Ülkücü hareketin güçlü sesi, çağımızın Karacaoğlanı Mustafa Yıldızdoğan Nadas albümü ile müzik piyasasında fırtınalar estirdi. Albüm çıktığı ilk günden itibaren en çok satanlar listesinde 1 numaraya oturdu. Albümdeki özellikle Abim isimli şarkı çok konuşuldu. Bu şarkının hareketin lideri Dr.Devlet Bahçeli için yazıldığı söylendi. Sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan’da bu bilgiyi doğrularken şarkının hem Dr.Devlet Bahçeli’ye hemde tüm ülkü şehitlerine ithafen yazıldığını belirtti.

Ayrıca Radyo Turan olarak fikrimiz şudur ki bu albümde yer alan Başaracağız ve Ben Deliyim adlı şarkıların mutlaka seçimde kullanılması gerekir.

Radyo Turan olarak Mustafa Yıldızdoğan’a sanat hayatında başarılar dileriz.